O firmie

Nazywam się Andrzej Hurej i prowadzę zakład ślusarki od 1988 r. Specjalizuję się w wykonywaniu przedmiotów z różnych metali metodą wyoblania (drykowania). Swoją praktykę drykierską rozpocząłem już w 1980 r.

Wykonuję elementy wg zamówień klienta - według ustalonego wzoru, ilości i w uzgodnionej cenie.

Robię różne kształty drykówek, również na formach dzielonych. Wykonuję formy dla konkretnych zleceniodawców na ich wyroby. Osoba ponosząca koszty oprzyrządowania ma wyłączność na wykonanie elementów na swoim wzorniku. Gwarantuję wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny.

Wystawiam faktury VAT.

Drykuję z blach: aluminiowych, cynkowych, niklowych, ołowianych, miedzianych, mosiężnych, stalowych i stali nierdzewnej oraz srebra.

Do tej pory wykonałem elementy do: lamp. żyrandoli, kinkietów, świeczników, pucharów, pater, art. gosp. dom, klimatyzacji i wentylacji, karniszy, osłon, medycznych, pojemników laboratoryjnych, osłon do elementów samochodowych i motocyklowych, części tub okrętowych, lam fotograficznych i mebli, elementy do przemysłu spożywczego, dewocjonalia, kule na sztyce kościelne i maszty flagowe, elementy do urn pogrzebowych i wiele innych.